اتوبار و باربری پاک بار سنندج

اتوبار سنندج

شهرستان سنندج به دلیل واقع شدن در منطقه کوهستانی و وجود کوه ها و تپه های زیاد حتی در سطح شهر دارای شرایط ویژه ای برای اثاث کشی و جابجایی وسایل منزل است.

وجود کوچه های سربالایی که عبور ماشین از آن غیر ممکن است و گاها این کوچه ها به صورت پلکانی می باشد از این رو جابجایی وسایل منزل به خصوص وسایلی مانند یخچال از این مسیر ها با دشواری همراه است و وجود یک شرکت متخصص با کادری مجرب و باتجربه در این زمینه می تواند از سختی های این کار در سنندج بکاهد.

شرکت اتوبار و باربری پاک بار سنندج یکی از این شرکتهای با تجربه است که با دارا بودن بیش از 5 سال سابقه آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز سنندجی می باشد.

اتوبار سنندج با تحت پوشش قرار دادن کلیه محلات و شهرک های سنندج، آماده خدمت رسانی به صورت 24 ساعت شبانه روز به همشهریان عزیز سنندجی است

 
 

 

 

مناطق تحت پوشش اتوبار پاک بار

 • اثاث کشی در بهاران
 • اثاث کشی در ویلاشهر
 • اثاث کشی شهرک زاگرس
 • اثاث کشی 5 آذر
 • اثاث کشی مبارک آباد
 • اثاث کشی صفری
 • اثاث کشی شهرک سعدی
 • اثاث کشی شهرک کشاورز
 • اثاث کشی ادب
 • اثاث کشی شهرک مولوی و قشلاق
 • اثاث کشی فرجه و عباس آباد
 • اثاث کشی شهرک بعثت
 • اثاث کشی قطارچیان و فرح

 

 
 

 

 

در هر محله یا منطقه ای از سنندج زندگی می کنید یا قصد اسباب کشی به هر منطقه ای از سنندج را دارید، اتوبار سنندج به راحتی و در کمترین زمان با کمترین قیمت و نیروی زبده و آموزش دیده، در خدمت شماست

ارزان ترین باربری سنندج، 30٪ تخفیف اتوبار سنندج :

مساله مهمی که در زمان اثاث کشی و جابجایی مطرح است؛ بحث هزینه باربری است. از این رو انتخاب یک اتوبار منصف و ارزان قیمت نیاز به بررسی بیشتر دارد.

شرکت اتوبار و باربری پاک بار با در نظر گرفتن سطح درآمد اقشار مختلف، خدمات خود را با قیمت مناسب به همشهریان عرضه می کند.به طوری که به جرات می توان گفت ارزان ترین باربری سنندج، شرکت پاک بار می باشد.

برای جابجا کردن و حمل اثاثیه منزل در سنندج با ارزان ترین باربری سنندج و خدمات متمایز می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

در کنار قیمت مناسب و ارزان، نباید کیفیت خدمات پایین بیاید. پاک بار با در نظر گرفتن این مورد، خدمات خود را اعم از بسته بندی، حمل و جابجایی با کیبفیت بالایی به انجام می رساند.

اتوبار سنندج به عنوان ارزان ترین باربری سنندج علاوه بر اینکه خدمات خود را با قیمت مصوب اتحادیه به همشهریان عزیز ارائه می دهد، در طرحی ویژه مخصوص اثاث کشی و اسباب کشی در سنندج، برای خدمات 30 درصد تخفیف، در جهت رفاه و آسایش بیشتر همشهریان سنندجی در نظر گرفته است. برای برخورداری از 30٪ تخفیف هنگام اثاث کشی در اتوبار سنندج فقط کافی است با شماره های درج شده در سایت با ما تماس حاصل فرمایید.

ماشین های بزرگ و جادار با چیدمان بهینه در اتوبار سنندج :

همه ما به خوبی می دانیم که یکی از عوامل فاکتور های تاثیر گذار برقیمت و هزینه باربری و اثاث کشی، تعداد سرویس آن است.

این به این معنی است که هرچه اثاثیه منزل سرویس بیشتری ببرد هزینه آن بالاتر می رود. از این رو انتخاب یک باربری و اتوبار با ماشین های بزرگ، انتخاب منطقی است.

شرکت اتوبار سنندج با دارا بودن کامیونت های مسقف و بزرگ و جادار که ظرفیت بالایی در حمل و چیدمان اثاثیه منزل شما را دارند یکی از بهترین باربری های سنندج است که سعی در کاهش هزینه های جابجایی و اثاث کشی شما دارد.

از طرفی فقط داشتن ماشین های بزرگ و جادار کافی نیست.

فاکتور مهم دیگری که خیلی موثر است، چیدن اصولی و بهینه وسایل منزل در داخل کانتین ماشین است. زیرا هرچه ماشین بزرگ باشد اگر وسایل به درستی در داخل کابین چیده نشوند باز هم وسایل جا نمی شود و تعداد سرویس بیشتر می شود.

پاک بار با به کار گیری کارگران زبده و ماهر که چندین سال در زمینه اثاث کشی در تهران و شهرهای بزرگ ایران را دارند وسایل و اثاثیه منزل را به صورت بهینه و اصولی داخل ماشین می چینند و از کمترین فضای داخل کابین ماشین بیشتری استفاده را می برند.

پس با خیالی راحت و آسوده جابجایی و اثاث کشی خود را به امین و حامی خود یعنی شرکت پاک بار بسپارید تا در هزینه های شما صرفه جویی شود.

بسته بندی اصولی و کامل وسایل و اثاثیه منزل :

یکی از نگرانی های هر شخص مخصوصا خانم ها در هنگام اثاث کشی، شکستن و آسیب دیدن وسایل و اثاثیه منزل است. بسته بندی اثاثیه اگر به درستی انجام شود تا 90 درصد احتمال شکستگی و آسیب دیدن وسایل را کاهش می دهد.

شرکت اتوبار و باربری پاک بار سنندج با تکیه بر تجربه کارگران خود در زمینه بسته بندی وسایل، تضمین سالم رسیدن وسایل شما را به مقصد جدید می دهد.

استفاده از کارتن های محکم برای وسایل شکستنی آشپزخانه و  نایلون حباب دار برای مبلمان، میز نهارخوری، آینه و کنسول و بوفه های ظریف و حساس که فقط با یک ضربه کوچک امکان لب پریدگی و خط و خش دار شدن دارند، این وسایل را در برابر ضربات و آسیب های احتمالی ناشی از جابجایی و اثاث کشی حفظ می کند.

ارزان ترین باربری سنندج یعنی پاک بار با بسته بندی اصولی و کامل وسایل و اثاثیه منزل، هرگونه نگرانی شما را بابت شکستن و آسیب دیدن وسایل منزل شما همشهریان عزیز را برطرف می کند

بسته بندی اصولی و کامل وسایل و اثاثیه منزل

ارزانترین باربری سنندج با مجوز رسمی و نرخ مصوب اتحادیه  :

باربری و اتوبار سنندج برای شفاف سازی و قیمت گذاری هزینه جابجایی اثاثیه منزل شما همشهریان عزیز قبل از شروع به کار با مشاوره دقیق و کارشناسی شده، شما را در تصمیم گیری بهتر یاری می دهد.

هر ساله اتحادیه باربری های کشور نرخ هزینه باربری و اسباب کشی منزل را تعیین می کند که با توجه به نرخ تعیین شده و لحاظ کردن تخفیف از طرف شرکت باربری سنندج کمترین قیمت باربری در سنندج را تجربه خواهید کرد.

از این رو به جرئت می توان گفت ارزانترین باربری سنندج، شرکت پاک بار می باشد که خدمات خود را در تمامی سطج شهر سنندج ارائه می دهد و با دارا بودن 2 شعبه فعال در سنندج آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

علاوه بر این، استفاده از نایلون های حباب دار با کیفیت برای بسته بندی وسایل منزل و به کار گیری کارگران نیرومند و باتجربه در کنار ارزان بودن خدمات ما، تضمین کیفیت خدمات پاک بار می باشد که با مجوز رسمی از اتحادیه فعالیت خود را در شهر سنندج انجام میدهد.